,

جلوگیری ازبروز مشکل در ساید بای ساید

جلوگیری ازبروز مشکل در ساید بای ساید

همیشه تعمیرات ساید بای ساید یکی از سخت ترین و دشوار ترین و حساس ترین تعمیرات در تعمیرات لوازم خانگی می باشد به دلیل اهمیت بالای یخچال و ساید بای ساید در خانه و نقش این دستگاه در اشپزخانه و اینکه این دستگاه چند کار را یکجا برای افراد خانه انجام میدهد مثل یخ سازی، یخ کردن اب، منچمد کردن مواد خوردنی و خوراکی و غیره ….
به همین دلیل در تعمیرات لوازم خانگی در پارسیان در بخش تعمیرات ساید بای ساید همیشه سعی بر جایگزاری افراد بسیار فنی و متاخصص مثل بقیه بخش ها نیز می باشد.
در بخش تعمیرات ساید بای ساید در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارسیان متخصصین ما با تکنولوژی در حال گام برداشتن نیز می باشند از ابتدای یخچال فریزرهای سنتی تا امروزه و استفاده از متنوع ترین و منحصربفرد ترین ساید بای ساید ها با برندهای بسیار جذاب و متنوع، همیشه سعی بر این موضوع داشته ایم که متخصصین فنی را در بالاترین سطح امادگی نگه داشته و حتی با انالیز و بررسی جدیدترین گجت ها و دستگاه های ساید بای ساید در کلاس های فوق تخصصی مهندس و متخصصین سعی بر اشنایی کامل و رفع نقص متخصصین هستیم تا بهترین خدمات پس از فروش لوازم خانگی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

از جدیدترین و بهترین عمل هائی که در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارسیان محسوب می شود تعامل و همکاری بسیار خوب این شرکت بسیار بزرگ با تعداد نمایندگی های متعدد در کشور عزیزمان با تولید کنندگان برندهای متنوع ساید بای ساید های ایرانی و خارجی می باشد و تهیه قطعات کاملا استاندارد و اصلی و جایگزینی با قطعات خراب شده و کسب رضایت صد در صدی مشتری همیشه الگوری شرکت  پارسیان بوده است.
در ادامه شما مصرف کنندگان گرامی را با چندین مواردی که باعث حضور مصرف کنندگان در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و استفاده از خدمات پس از فروش لوازم خانگی در بخش تعمیرات ساید بای ساید می باشد را با هم بررسی تا بتوانیم نحوه برخورد مناسب شما مصرف کنندگان با دستگاه های به روز و جدید خود را بررسی و نیاز شما به مراجعه به تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی پارسیان را نیز کم کرده و از هزینه های شما کاهش دهیم.

روشن شدن چراغ تعویض فیلتر در ساید بای ساید:

سعی کنید فیلترهای دستگاه ساید بای ساید و ابسردکن ان را به صورت مرتب هر شش ماه یکبار تعویض کنید حتی اگر پیام تعویض فیلتر برای شما به نمایش در نمی اید حتما این برنامه مرتب را در دستور کار خود قرار دهید یا حتی چه ایرادی دارد که در مسیر لوله های حمل اب به دستگاه ساید بای ساید هم از یک فیلتر دیگر استفاده شود!!!
خاموش کردن یخ ساز ساید بای ساید:
واقعا چه نیازی به یخ سازی در فصول سرد نیز می باشد؟ با این تفاوت که نوشیدنی های متنوع خود به خود در فضای بیرون خنک شده و حتی با قرار گرفتن در فضای ساید بای ساید خنک می شوند، پس سعی داشته باشید در فصولی که هوا سرد است یخ ساز را خاموش و به ان استراحت دهیم.

سرویس های دوره ای در تعمیرات ساید بای ساید:

استفاده از خدمات پس از فروش لوازم خانگی به صورت مرتب مثلا هر سال یکبار و بررسی وضعیت دستگاه ساید بای ساید توسط متخصصین تا تمام موارد حساس دستگاه چک شوند و جلوگیری از بروز خرابی های بی موقع و نابهنگام باشد.

نصب دستگاه ساید بای ساید :

در نصب دستگاه ساید بای ساید نکاتی باید رعایت شود که بسیار حائز اهمیت می باشد، به طور مثال تراز بودن دستگاه بر روی زمین و جلوگیری از کج بودن دستگاه ، فاصله پشت دستگاه تا دیوار و فاصله کناره یخچال تا دیواره های کنار با فاصله های استاندارد رعایت شود، گاها گزارش شده است که دستگاه ساید بای ساید در اشپزخانه بوده و پشت دستگاه به واسطه پنجره نور مستقیم افتاب گرم تابستان به پشت دستگاه برخورد می کرده است ، در صورتی که در این فصول گرمای حاصله از دستگاه خود به خود خیلی بالا نیز می باشد، نصب دستگاه ساید بای ساید بسیار مهم بوده و حائز اهمیت است.

قوانین محتویات داخل دستگاه ساید بای ساید:

خانم های محترم خانه دار باید یکسری موارد را رعایت کنند، به طور مثال وقتی غذا داغ است چه لزومی دارد سریعا به یخچال و دستگاه ساید انتقال داده شود!!! چرا غذا بیرون نگه داشته نمی شود و بعد از اینکه به دمای مناسبی رسید و خنک شد به دستگاه ساید بای ساید انتقال داده شود، چه انرژی صرف خنک سازی همان غذای داغ که وارد یخچال شده است صرف می شود!!!

نظافت واشر دور درب ساید بای ساید:

خانم های خانه دار و خوش سلیقه در خانه تکانی های خود سعی داشته باشند واشر های دور درب ساید بای ساید را در هر سری خانه تکانی با محلول اب و جوش شیرین شستشو دهند

مشکلات ناشی از اتصال برق در تعمیرات ساید بای ساید:

امروز بر همگان واضح است که نوسان های بسیار شدید در مسیرهای کابل برقی باعث خسارت های بسیار بدی در دستگاه های برقی می شوند ، استفاده از محافظ های برقی و ترانس ها جهت جلوگیری از این نوسانات مثل ورود کنترل شده انرژی برق به دستگاه می باشد و از هر گونه تشنج و نوسان انرژی جلوگیری می شود.

دمای تعریف شده در ساید بای ساید:

عمدتا دمای تعریف شده برای محیط ساید بای ساید بین 4 تا 8 و دمای تعریف شده برای بخش فریزر ساید بای ساید بین 18 تا 25 نیز می باشد، سعی کنیم مدیریت خوبی بر روی این دما و کنترل دمای داخلی دستگاه ساید بای ساید به واسطه کنترل بر روی محتویات و مواد غذایی داشته باشیم ، اگر دستگاه ساید بای ساید امکانی به نام سوپر دارد ، نیازی نیست وقتی یخچال و ساید بای ساید دارای محتویات متعادلی هستند از این مورد استفاده شود، این امکان فقط صرفا برای مواقعی می باشد که مقدار قابل توجهی خوراکی و مواد گوشتی که در معرض گرما بوده اند تا به منزل برسند ، در این شرایط قرار بگیرند و هر چه زودتر به شرایط ایده ال برسند، این مورد سوپر در ساید بای ساید ها انرژی بسیار بالائی از موتور دستگاه صرف می کند، نباید خانم های خانه دار از این امکان به صورت مداوم استفاده کنند یا حتی اگر استفاده می کنند در مقاطع زمانی بسیار کم باشد نه اینکه فراموش کنند ساید بای ساید را از این حالت خارج کنند.

 

5/5 - (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *