, ,

نکاتی که در هنگام کار با ماشین لباسشویی باید رعایت کنید

ماشین لباسشویی

نکاتی که در هنگام کار با ماشین لباسشویی باید رعایت کنید

نکته اول : نکته بسیار مهمی که دراستفاده از ماشین لباسشویی مطرح است مکانی است که این دستگاه باید بر روی ان قرار بگیرد و کار کند، یکی از مهم ترین نکته ها در استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی است ، البته یکی از مهم ترین دلایلی که باعث مراجعه مصرف کننده به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می شود همین موضوع است ، در تعمیرات ماشین لباسشویی یکی از دلایل بروز مشکل عدم قرار گرفتن دستگاه بر روی یک سطح صاف و هموار است، پیشنهاد می کنیم جای دستگاه را یا تعویض کنید، یا اگر حتما دستگاه باید در ان جای مشخص قرار بگیرد سطح زیر دستگاه را کاملا با تراز صاف کنید.
نکته دوم : یک نکته مهم دیگر در رعایت مواد ایمنی در استفاده از ماشین لباسشویی و تعمیرات ماشین لباسشویی فاصله قرار گرفتن دستگاه از دیوار است، عمدتا دیده و گزارش شده که دستگاه به زور در یک محیط جا گرفته و یا به خاطر رعایت زیبائی محیط به دیوارهای پشت و کناری خود چسبیده شده ، که این نکته بسیار اسیب به دستگاه ماشین لباسشویی وارد میکند، عمدتا فاصله استاندارد بین دستگاه و دیوارهای کنار یا پشت دستگاه 5 سانتیمتر توصیه می شود.ساختمان و اجزاء تشکیل دهنده در تعمیرات ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک 2

نکته سوم : یک نکته بسیار مهم شرایط اب و هوایی می باشد، در تعمیرات لوازم خانگی در  پارسیان همیشه این نکته گوشزد می شود که دستگاه باید در محیط متعادل قرار گرفته باشد، در بعضی از خانه ها مثلا در اشپزخانه جا برای ماشین لباسشویی وجود ندارد و به همین دلیل دستگاه را در حیاط قرار می دهند یا در محیطی که در معرض باران و برف و اشعه افتاب قرار میگیرد که این موارد اثر کاملا منفی بر روند کاری و شرایط استاندارد دستگاه می گذارد.
نکته چهارم : این نکته یک نکته فنی می باشد ، در دستگاه ماشین لباسشویی ولومی وجود دارد که مربوط به تایمر می باشد، چرخاندن این عقربه ب خلاف عقربه های ساعت در کل تعریف نشده و غیر اساندارد است، در تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات ماشین لباسشویی اکثر مراجعات برای تعمیرات ماشین لباسشویی به خاطر ایجاد مشکل برای تایمر دستگاه می باشد که به قطعات بسیار زیادی دیگری وصل و خرابی این قطعه باعث خرابی دیگر قطعات دستگاه خواهد شد.

نکته پنجم : یک نکته ای که همیشه خطرناک برای دستگاه های ماشین لباسشویی می باشد استفاده از پودرهای غیر استاندارد و بی کیفیت در بازار و استفاده از این پودرها توسط مصرف کنندگان می باشد، توصیه بسیار مهم به مصرف کنندگان این است که از پودرهای کاملا استاندارد و با کیفیت برای ماشین های لباسشویی خود استفاده کنند.
نکته شش : یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه ماشین لباسشویی ولوم این دستگاه می باشد که دستوراتی به دستگاه ارسال می کند، در حین کار دستگاه ماشین لباسشویی از تغییر ولوم جدا صرفه نظر کنید.
نکته هفتم : باز کردن درب ماشین لباسشویی در حین کار ، کاری بسیار نا متعارف در دستگاه ماشین لباسشویی می باشد، اصلا دلیلی برای این کار نیست، سعی کنید تا پایان کار دستگاه ماشین لباسشویی از باز کردن درب ماشین لباسشویی خودداری کنید.
نکته هشتم : خیلی مواقع در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی  پارسیان ، این مورد ذکر می شود که دستگاه برق دارد و مصرف کننده این برق را با لمس کردن دستگاه حس می کند، اتصال سیم ارت از دستگاه به زمین برای رفع انرژی ارت توصیه می شود.
نکته نهم : اکثر مشکلاتی که تا حال بررسی کردیم بیشتر مربوط به اکثر دستگاه ها بود، مشکل خصوصی تری که مربوط به دستگاه ماشین لباسشویی است ، عدم ورود بیش از حد مجاز لباس و یا البسه به داخل دستگاه ماشین لباسشویی می باشد، این کار اسیب مستقیم به موتور دستگاه وارد می کند.
نکته دهم : اینکه در روند استفاده از دستگاه هرز گاهی رسیدگی به دستگاه داشته باشیم خیلی عالی است، در دستگاه ماشین لباسشویی خوب است که هرزگاهی محفظه ی پودر و فیلتر مکانیکی تمیز و شستشو داده شود.
نکته یازدهم : بین استفاده و شستشوهای متنوع با دستگاه ماشین لباسشویی بین هر بار مصرف وقفه ای بندازید ، این وقفه در واقع به یک نوع استراحت میتواند تعریف شود برای دستگاه و سعی کنید المنت دستگاه را برای مدت طولانی روشن نگه ندارید.

5/5 - (3 امتیاز)
1 پاسخ
  1. سمیه احدی
    سمیه احدی گفته:

    “این ماشین لباسشویی دیواری قدرتمند و کارآمدی را برای شما تضمین می‌کند. با داشتن این محصول، می‌توانید به راحتی لباس‌های خود را تمیز و پاک کنید. علاوه بر این، با نصب دیواری آن، فضای خانه را صرفه‌جویی کنید و از زمین شوی نگران نباشید.”چند محصول خوب دیگر هم معرفی میکنم:
    محصولات پر فروش

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *