نصب و تعمیر کولرگازی

نصب و تعمیر کولرگازی

نصب و تعمیر کولرگازی

در نصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازي یونیت ها از قطعاتی هستند که درصد بالایی از خرابی را به خود معطوف می کنند، به گزارش متخصصین فنی پارسیان در تعمیرگاه لوازم خانگی پارسیان، یکی از قطعاتی که دچار اختلال بالای در اسپلیت می باشد یونیت ها هستند ، یونیت ها به 2 دسته تقسیم می شوند یونیت های داخلی و یونیت های خارجی که هر کدارم روش برخورد و تعمیر خود را دارند.
از محاسن یک مصرف کننده خوب تخمین ظرفیت سنجی و احتساب بار برودتی ساختمان می باشد، اینکه محلی که کولرگازی قرار است در انجا نصب شود از لحاظ فیزیکی و احتساب برودت محیط فیزیکی می باشد، یکی از نگرانی ها همین محیط فیزیکی محل نصب اسپلیت نیز می باشد که در صورت عدم محیط فیزیکی مناسب ، فشار بسیار بالایی به دستگاه وارد می شود.
علت مراجعه بسیار از مصرف کنندگان نه برای رفع مشکل بلکه جهت بهبود روند کار دستگاه می باشد ، عمدتا مصرف کنندگانی که برای استفاده از خدمات پس از فروش لوازم خانگی مراجعه می نمایند جهت شارژ گاز کولر و اسپلیت خود می باشند.
از دیگر قطعات که کار با ان راحت است و پیشنهاد میکنم با خواندن بقیه مقالات درباره نصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازي با ان اشنا شوید بحث جمع کردن گاز کولرگازی اسپلیت و جا بجائی کولر به مکان دیگری می باشد، نحوه جا به جائی و انتقال دستگاه به محل دیگر باید استاندارد های خاصی رعایت شود تا به دستگاه و قطعات اسپلیت اسیب وارد نشود.

سنسور های اسپلیت کولرگازی قطعاتی هستند برای کنترل گرما و سرما در این دستگاه که با بروز مشکل برای این قطعات کنترل دستگاه بر روی دما از دست می رود.

برق رسانی یا عدم برق رسانی به اسپلیت همیشه یکی از دغدغه ها و نگرانی های مصرف کنندگان بوده و هست، گاهی مشکل از یک عدم اتصال ساده در سیم برق اغاز و به برد های الکتریکی دستگاه نیز کشیده می شود، در این موارد خرابی دستگاه متخصصین  پارسیان عمدتا از ابتدا مراحل رفع عیب را پیگیری می کنند از جریان برق در کابل ها ، انتقال به دستگاه، ورود برق به مدار الکتریکی ، درست انجام شدن کار هر یک از مدارات الکتریکی و برق رسانی به تمامی قطعات دستگاه ، اگر قصد دارید خودتان تعمیراتی در این زمینه داشته باشید پیشنهاد میکنم در تمام طول مسیر تعمیر، یک فاز متر و یک اهم متر در کنار دست خود داشته باشید.

4.7/5 - (4 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *