,

سرویس ونصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازی

سرویس ونصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازی

سرویس ونصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازی

در بررسی عملکرد کولرگازی، کولرگازی گاز را تبدیل به مایع و بالعکس تبدیل مایع به گاز ایجاد خنکی در کولرگازی می کند در واقع با گرفتن گرما حس خنکی را به ما می دهد با این کار جالب است که بدانید مخترع دستگاه کولرگازی شخصی است به نا وبلیس کریر.
کولرهای گازی یا اسپلیت های کولرگازی مدل های متنوعی دارند:
کولر گازی یک تکه ( پنجره ای )
کولر گازی دو تکه ( اسپلیت )
کولرگازی هایی که امکان حمل دارند
کولرگازی های ایستاده

یک فرق عمده در بین کولرهای گازی و ابی در نحوه عملکرد و سرماسازی انها می باشد کولرهای گازی با عملکرد کاهش دما و گرما ، حس سرما را در کمترین زمان ممکن ایجاد کرده و حس خنکی را برای ما دارد ولی کولرهای ابی رطوبت را افزایش می دهند دقیقا کاری که کولرهای کازی اصلا انجام نمی دهند در روند سرماسازی خود، از این رو مناسب ترین کولر برای منطقه های مرطوب اسپلیت نیز می باشد، در پارسیان سرویس کولرگازی و نصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازي یکی از اصلی ترین خدمات می باشد که با توجه به فصل پیش رو سعی بر ارائه بهترین خدمات در تعمیرگاه مجازلوازم خانگی و تعمیرات لوازم خانگی در قسمت نصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازي در تعمیرگاه لوازم خانگی پارسیان می باشد.

محاسن سرویس کردن کولرگازی

عمدتا بیشتر مردم تا زمانی که مشکلی برای انها به وجود نیاید به فکر رفع مشکل نمی باشند ، این مورد در استفاده از وسایل برقی نیز صدق می کنند معمولا کسانی که از اسپلیت کولرگازی استفاده می کنند دلیلی برای سرویس دستگاه خود تا زمانی که دچار خرابی شود نمی بینند با هیچ اصول و استانداردی نمی توان این برخورد را توجیه کرد، اگر ماشین و خودرو شما سرویس نشود چه نتیجه ای برای شما حاصل می شود!!! قاعدتا در زمان بروز مشکل هزینه چند برابر و وقت بیشتری صرف رفع مشکل می شود در صورتی که اگر در یک برنامه مرتب به سرویس دستگاه یا خودرو خود می پرداختید این مشکل یا به وجود نمی امد یا در صورت بروز مشکل به زودی و با هزینه کمتری رفع می شد.

سرویس و تعمیرات اسپلیت کولرگازی

وقتی دستگاه اسپلیت کولرگازی خود را سرویس نمی کنید عمدتا زمان بیشتری دستگاه صرف خنک کردن محیط می کند و خود این برای شما هزینه و انرژی چند برابر را مصرف خواهد کرد، با این روند کمترین اسیبی که به دستگاه وارد می شود به کمپرسور اسپلیت کولرگازی یا بالا رفتن آمپر مصرفی اسپلیت کولرگازی می شود در مواقعی که تعمیرکاران متخصص پارسیان گزارش داده اند در تعمیرگاه مجازلوازم خانگی و در نصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازي ، گاهی به بروز مشکل به برد اسپلیت کولرگازی ، سیم کشی کولرگازی یا حتی کمپرسور کولرگازی مشکلات زیاد و جدی و غیر قابل جرابی وارد شده است که این موارد هزینه و انرژی بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.
در تعمیرگاه مجازلوازم خانگی پارسیان مصرف کنندگان در بخش خدمات پس از فروش لوازم خانگی با استفاده از سرویس های دوره ای واحد داخلی و خارجی ( پنل و کندانسور ) دستگاه اسپلیت شستشو داده شده و حتی به طور رایگان مقدار گاز اسپلیت کولرگازی شما چک می شود که این هزینه در برابر مشکلات ناشی از عدم سرویس اصلا غیر قابل توصیف می باشد.
همچنین وقتی دستگاه خود را سرویس کرده اید مدت زمان طولانی تری از هوای مطبوع و خنگ در مقاطع زمانی کمتر که دستگاه نیاز به روشن شدن دارد استفاده خواهید کرد.
پارسیان با دارا بودن بخش های مختلف تعمیرات لوازم خانگی و بخش مخصوص نصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازي تجربه قابل قبول و متخصصین مجربی در این زمینه دارا می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *