,

ترکیبی جدید برای یخچال فریزر – تعمیرات ساید بای ساید

ترکیبی جدید برای یخچال فریزر - تعمیرات ساید بای ساید

ترکیبی جدید برای یخچال فریزر

در گذشته های نه چندان دور استفاده از یخچال تک بعدی بود، بدین شکل که تقریبا فقیر و غنی ، خانواده های شلوغ و خلوت از یک نوع یخچال در خانه های خود استفاده می کردند، که در دوره های خیلی قدیمی تر بالای یخچال نقش فریزر را ایجاد میکرد.
بعد از گذشت مدتی یخچالهای جدید به بازار امد که فریزر جدا بود یا یخچال جدا بود، مدتی معمولا در هر خانه ای دو دستگاه بود، یکی برای استفاده یخچال و دیگری برای استفاده فریزر.
گذشت زمان و به روز شدن تکنولوژی یخچال فریزرهایی وارد بازار کرد که در حال حاظر ترکیبی از یخچال و فریزر هستند که ساختار را به دو بخش مجزا از یکدیگر تفکیک و کاملا عایق هستند جدا می کند.
نکته قابل توجه دمای متفاوت در هر قسمت این دستکاه یخچال ها می باشد که معمولا دمای 1 تا 7 درجه مخصوص یخچال و دمای . تا 15 درجه زیر صفر می باشد.

در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی  پارسیان اغلب مراجعین و مصرف کنندگان که برای تعمیرات ساید بای ساید مراجعه می کنند درخواست تعمیرات یخچال فریزهای قدیمی و عادی را دارند که این دستگاه ها به خاطر گذشت زمان از دوره خود و کم شدن خدمات به این نوع دستگاه ها کم کم از روند زندگی دور می شوند، امروزه می توان با یک مبلغ معقول از جدیدترین تکنولوژی موجود در بازار که ساید بای ساید می باشد بهره برد، استفاده از این دستگاه ها خانواده را از هر نوع و گونه ی دیگر یخچال یا فریزر بی نیاز می کند، امروزه روز به روز دستگاه های جدید وارد باز می شود که با هر قدم رو به جلو یکسری آپشن های جدید و خلاقانه و منحصربفرد به این دستگاه ها اضافه می شود که از طرفی دیگر ارائه خدمات در تعمیرات ساید بای ساید را برای متخصصین سخت تر می کند و این را میطلبد که تعمیرکاران و متخصصین هر روز خود را در سطح قابل قبولی نگه دارند.

در تعمیرگاه لوازم خانگی  پارسیان در بخش تعمیرات ساید بای ساید ، سعی بر این شده تعمیرکارانی که در این بخش فعالیت دارند هر روز علم خود را به روز نگه داشته و با تحقیق درباره نوع و گونه های جدید ساید بای ساید ، از تکنولوژی های جدیدی که در این دستگاه ها استفاده می شود با خبر باشند تا بتوانند خدمات ایده الی در خور نام و شخصیت تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی  پارسیان که به صورت زنجیره ای در سراسر کشور وجود دارد ارائه دهند.
در یخچال و فریزر های بخشی به نام تبخیر وجود دارند که معمولا در ساید بای ساید یا یخچال فریزرهای نسل جدید بخشی از ان در یخچال و بخش دیگر در فریزر می باشد. در این نوع دستگاه ها ترموستات تنظیم کننده حرارت سرما و دمای داخل یخچال و فریزر می باشد

4.5/5 - (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *