, ,

تعميرات ماشين لباسشويی نيمه اتوماتيک دوقلو

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک دوقولو

 

تعميرات ماشين لباسشويی نيمه اتوماتيک دوقلو

چون عمل شستشو در يک مخزن و عمل آبگيري از لباس هاي شسته شده در مخزن ديگر
انجام مي شود. اين لباسشويي ها را دوقلو يا دو مخزنه مي نامند.و براي همين موضوع تعميرات ماشين لباسشويي در تعميرگاه مجاز لوازم خانگي يا خدمات پس از فروش لوازم خانگي براي هر کدام به صورت تفکيک شده انجام مي شود، بدنه اين لباسشويي ها اکثرا”پلاستيکي است ،از اينرو فاقد المنت مي باشند و در صورت تعميرات ماشين لباسشويي به تعميرگاه لوازم خانگي رجوع کرده و از خدمات پس از فروش لوازم خانگي استفاده نماييد.

قسمت شستشو عين قسمت شستشوي لباسشويي سطلي است. در مخزن دوم ، سيستم آبگيري از لباس هاي شسته شده همان سيستم
موجود در لباسشويي هاي اتوماتيک است. لباس ها درون مخزن اصلي که همه سطح بدنه اش سوراخ کاري شده است ريخته شده و زمانيکه با فرمان تايمر موتور خشک کن براه مي افتد، براثر نيروي گريز از مرکز آب لباس ها از طريق سوراخ هاي موجود روي مخزن اصلي به بيرونريخته مي شود. از آنجا که مخزن اصلي درون مخزن فرعي قرار دارد ، اين آب ها در مخزن فرعي به طرف کانال خروجي هدايت شده و از شيلنگ که در اين زمان بر روي زمين نهاده شده خارج مي شود.

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک

تعميرات ماشين لباسشويي دو زمانه:

دربحث تعميرات ماشين لباسشويي ، ماشين هاي دو زمانه بندرت از واتر پمپ استفاده مي شود. ماشين هاي دو مخزنه داراي دو موتورند و هر دو موتور از نوع آسنکرون هستند. موتور شستشو توانايي چرخش به چپ و راست را داراست و به توسط تايمر مرتبا” به طرف راست و چپ مي چرخد.
همين برتري ماشين هاي دو مخزنه سبب شده است که لباس ها در حين شستشو تميزتر شسته شوند و تعميرات ماشين لباسشويي در اين مدل در خدمات پس از فروش لوازم خانگي و تعميرگاه لوازم خانگي به سهولت انجام شود.
در صورت بروز مشکل ميتوانيد به تعميرگاه مجاز لوازم خانگي رجوع کرده و از خدمات پس از فروش لوازم خانگي استفاده نماييد.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *